Puste kieszenie? Uratować Cię mogą Pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Ekstraportfel.pl

Gotówka dostępna od ręki

Serwis ekstraportfel.pl to nic innego jak firma wyspecjalizowana w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet na podstawie danych osobowych. Do skorzystania z usług witryny zachęcić może dopracowany system działania, stabilność oraz dostępność dużych jak na chwilówki sum – pożyczyć można od 100 do aż 5000 zł, przy czym rozmiar kwoty ma wpływ na rzeczywisty koszt pożyczki. Ten ostatni zależy również od terminu spłaty, na który się zdecydujemy. Termin minimalny to 5 dni, maksymalny – 45. Interesująca jest dostępna dla korzystających z serwisu po raz pierwszy możliwość wzięcia pierwszej pożyczki gratis, dzięki czemu mamy szansę nieodpłatnie sprawdzić rzetelność firmy.

Szybkie pożycki

Szybkie pożycki

Przejrzyste warunki pożyczki

Całkowity koszt wyliczany jest za pomocą kalkulatora, który jest niezwykle prosty w obsłudze. Narzędzie posiada dwa suwaki, za pomocą których ustawiamy wysokość kwoty, która nas interesuje oraz termin, w jakim chcielibyśmy ją spłacić. Na tej podstawie serwis automatycznie wylicza koszt. Szczegóły umowy zawarte są w opublikowanych na stronie dokumentach, do których linki są wyraźnie widoczne i łatwo do nich dotrzeć. Skorzystanie z usługi serwisu ekstraportfel.pl jest niezwykle proste, co więcej witryna jest dostępna 24godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Potrzebną gotówkę możemy więc pożyczyć zawsze wtedy gdy jej potrzebujemy.

Zanim pożyczymy

Minusem serwisu są dość wysokie koszta pożyczek po skorzystaniu z promocji, chyba że pożyczamy niskie kwoty na krótki okres. W przypadku transakcji z maksymalnym terminem spłaty warto dokładnie policzyć, czy skorzystanie z usługi faktycznie nam się opłaca.