Puste kieszenie? Uratować Cię mogą Pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Finansowo.pl

Nowatorska usługa

Strona finansowo.pl to serwis, który ma poważne szanse stać się tym dla rynku pożyczek, czym carpooling stał się dla transportu. Serwis ten łączy ze sobą ludzi którzy potrzebują pożyczyć pieniądze z tymi, którzy te pieniądze mają i chcą na pożyczce zarobić. Portal w zamian za finalizację wniosku pobiera opłatę w wysokości 2% transakcji. Dzięki możliwościom, jakie oferuje finansowo.pl pożyczka jest dla nas dostępna niezależnie od historii kredytowej czy sumy, jakiej potrzebujemy. Co więcej w porównaniu z bankami i firmami pożyczkowymi zawarcie transakcji za pośrednictwem finansowo.pl zajmuje znacznie mniej czasu i wymaga mniej formalności. Jest też niezwykle wygodne – wszystko można załatwić nie ruszając się sprzed komputera.

Portal dla pożyczkodawców i pożyczkobiorców

Portal dla pożyczkodawców i pożyczkobiorców

Ogromna ilość ofert

Portal stanowi nie tylko okazję dla potencjalnych pożyczkobiorców, ale również dla osób, które chcą spróbować zarobić na pożyczaniu pieniędzy. Ilość ogłoszeń dostępnych w serwisie jest naprawdę ogromna, więc niezależnie od tego, na jaką skalę zamierzamy działać, bez wątpienia znajdziemy tu coś dla siebie.

Dowolność w ustalaniu warunków

O wysokości pożyczki, terminie jej spłaty ilości rat i wysokości wynagrodzenia dla pożyczkodawcy decyduje pożyczkobiorca. Zamieszcza te informacje w ogłoszeniu po czym wybiera z ofert pożyczkodawców tą, która wydaje mu się najbardziej interesująca. Strony mają możliwość negocjowania ze sobą, również w przypadku opóźnienia w spłacie. Ogromną zaletą serwisu jest dowolność rozmiaru kwoty – pożyczyć możemy nawet kilkadziesiąt złotych, o ile oczywiście znajdziemy pożyczkodawcę zainteresowanego tak drobną transakcją.