Puste kieszenie? Uratować Cię mogą Pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Pożyczki 2016

Ogromna ilość ofert

Rynek parabanków, czyli prywatnych firm świadczących usługi finansowe na podstawie innych niż prawo bankowe zapisów, rośnie z roku na rok. Również w 2016 mamy do czynienia ze znacznym zaostrzeniem się konkurencji. Firmy pożyczkowe walczą o klienta składając coraz bardziej interesujące oferty. Praktycznie wszystkie liczące się parabanki umożliwiają wzięcie pożyczki w ciągu kilku minut, bez ruszania się sprzed komputera. Oferty dotyczą coraz większych sum i coraz bardziej korzystnych warunków spłaty. Co najważniejsze – w porównaniu z wcześniejszymi latami znacząco wzrosła ich rzetelność.

Pożyczki w kilka minut

Pożyczki w kilka minut

Większa rzetelność

Zamieszanie, jakie na rynku parabanków wywołało kilka finansowych afer z jakimi mięliśmy do czynienia w ciągu ostatnich lat, paradoksalnie stało się korzystne dla klientów tych instytucji. Nieuczciwe firmy zniknęły z rynku ze względu na większą czujność zarówno pożyczkobiorców jak i służb uprawnionych do ich kontrolowania. Pozostali wyłącznie ci gracze, którym można zaufać i którzy swoje oferty przedstawiają w sposób rzetelny, zgodny z prawdą i bez nieuczciwych prób ukrycia części opłat za usługę.

Jak wybrać najlepszą propozycję?

Aby wybrać najlepszą pożyczkę 2016 musimy liczyć się z ogromną ilością materiału do przejrzenia – ilość firm które się nimi zajmują może naprawdę przyprawić o zawrót głowy. Co do zasady – lepiej korzystać z usług parabanków, które istnieją już jakiś czas na rynku i co do których nie musimy się obawiać, że szybko z niego znikną. Najlepsze propozycje to propozycje najprostsze – z czystym sumieniem możemy wyeliminować te parabanki, których umowy są dla nas niezrozumiałe. Poza tym liczą się jeszcze:

  • Realna Roczna Stopa Oprocentowania;
  • Kary za niedotrzymanie terminu;
  • Wysokość raty;
  • Ilość gotówki dostępnej od ręki.